poniedziałek, 7 listopada 2011

idole z dawnych lat..

ta to już u początku transformacji..przykład jednopiosenkowych Guru,wykonawców którzy do emerytury jadą na jednym kawałku...

Epigon naszego Pomysłowego Dobromira i p.Słodowego,facet który ze spinacza robił wszystko,a z paczki zapałek Helikopter - ów legendarny spinacz do kupienia...luzem,gdybyśmy go poznali wcześniej Komuna nie trwała by tak długo...

Ludzie Legendy tych lat...Latający cyrk Monty Pythona uczyli nas w tych groteskowych czasach angielskiego poczucia humoru...Monty Python, grupa Monty Pythona, Pythoni - zespół twórców i gwiazd telewizyjnego serialu komediowego Latający cyrk Monty Pythona, założony pod koniec lat 60. XX wieku w Anglii. W skład grupy wchodzili Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin.
Palin i Jones spotkali się na Uniwersytecie Oksfordzkim, Cleese i Chapman - na Uniwersytecie Cambridge. Idle także studiował w Cambridge, ale rok niżej od Cleese'a i Chapmana. Gilliam poznał Cleese'a w Nowym Jorku, gdy ten ostatni odbywał tam tournée z grupą A Clump Of Plinths.
Zanim zaczęli wspólną pracę nad Latającym cyrkiem Monty Pythona-źrd.Wikipedia


grają do dziś,"żelazny" zespół ówczesnych matalowców ,ten krój pisma można było spotkać wyszyty ręcznie na dżinsowych(dżins made in ODRA) kurtkach ich wyznawców..Żelazna Dziewica..